İncek Boşanma Avukati

 

İncek Boşanma Avukatı olarak, aralarında bir takım sorunları olan ve artık eş olarak kalamayacak tarafların, anlaşmalı ya da çekişmeli olarak boşanma davalarını açıyor, takip ediyor ve sonuçlanana kadar tarafların yanında bulunuyoruz. Anlaşmalı boşanma davaları şartlarını taşıyanlar için anlaşmalı boşanma davası, çekişmeli boşanma türüne uygun olan taraflar için ise çekişmeli boşanma davasının açılabilmesi için gereken tüm işlemleri başarılı bir şekilde yapmaktayız. Avukat ile çalışmayan kişilerin yaşadığı büyük sorunların önüne geçebilmek, yoğun yargı sisteminde kısa sürede olumlu sonuçlara ulaşabilmek ve mutlu bir sayfa açabilmek için alanında uzman avukat olan Avukat Hüseyin Emre DERELİ tarafından destek alabilirsiniz. Açacak olduğunuz davanın tüm aşamasında, alanında uzman olan avukatımız sizlere oldukça büyük fayda sağlayacak olup, sizlere daha önce hiç yaşamadığınız kaliteli bir hukuki süreç yaşatmış olacaktır. İncek Boşanma Avukatı olarak hizmet vermekte olan Avukat Hüseyin Emre DERELİ, siz değerli müvekkillerinden gelecek olan tüm soruları yanıtlamakta, her türlü konuda danışmanlık sağlamakta ve yargılama sürecini başarılı bir şekilde yönetmektedir.

incek-avukati

Ülkemizin başkenti olan Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan avukatımız, almış olduğu eğitimler ve başarılı kurslar sonucunda siz değerli müvekkillerine hizmet vermektedir. Hizmet verdiği sırada, tüm müvekkilleri tarafından oldukça büyük oranda mutlu geri dönüş almış olup, her zaman girmiş olduğu davaları kazanan ve onunla çalışan danışanlarını mutlu sona getirecek olan hamleleri yapmayı başarmıştır. Başta boşanma davaları olmak üzere her türlü konuda başarılı bir şekilde danışmanlık yapmakta olan Avukat Hüseyin Emre DERELİ ile İncek Boşanma Avukatı anlamında çalışma yapabilir, yaşamış olduğunuz problemleri kendisine aktararak, süreçle ilgili olumlu bir yorum alabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumla ilgili olarak ne yapacağınızı bilmediğiniz anlarda, kendisinin vereceği yönergeler ile hukuki alanda başarıya ulaşım sağlayabilirsiniz.

İncek Boşanma

Günümüzde çeşitli nedenlerden dolayı, eşler arasında bir takım anlaşmazlıklar olabilmektedir. Bu anlaşmazlıklar, zamanla çözülmediği ya da önüne geçilmediği taktirde; geri dönüşü olmayan olaylar yaşanabilmektedir. Böyle durumlarda taraflar tekrar eş olamamakta ve yollarını ayırmak istemektedir. İncek Boşanma Avukatı olarak başta Tüm Türkiye’de olmak üzere başkentimiz olan Ankara’da ve İncek genelinde boşanma davaları alanında uzman avukatımız olan Avukat Hüseyin Emre DERELİ tarafından takip edilebilmekte ve tarafların tüm hakları başarılı bir şekilde avukatımız tarafından sağlanmaktadır. Avukatımız, tüm mahkemeleri tanımakta ve mahkemeler tarafından mevcut olan süreçlere oldukça hakim olmaktadır.

Avukatlar olarak bağlı olduğumuz barolar tarafından, davaların ve danışmanlık işlemlerinin asgari tutarları belirlenmektedir. 2022 yılı itibariyle ilgili baro tarafından belirlenmiş olan asgari tutarlar, aşağıda listelenmiş durumdadır. Aile mahkemesinde görülecek olan tüm davaların, asgari tutarları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

AİLE MAHKEMELERİNDE
GÖRÜLEN DAVALAR
 ÜCRETLER
Evlenmeye izin, İddet müddetinin
kaldırılmasına ilişkin Davalar
16.000,00 TÜRK LİRASI
Nişan bozulmasından
doğan Davalar (Hediyelerin
geri verilmesi,
Maddi ve Manevi Tazminat vb)
25.500,00 TÜRK LİRASI ’den az olmamak
üzere dava değerinin %10’u
Boşanma Davaları Ücreti
a) Anlaşmalı Boşanma Ücreti 26.000,00 TÜRK LİRASI
b) Çekişmeli  Boşanma Ücreti 35.000,00 TÜRK LİRASI
c) Çekişmeli ve maddi,
manevi tazminat istemli
35.000,00 TÜRK LİRASI ’den az olmamak
üzere dava değerinin % 15’i
Nesebin reddi, Tashihi ve
Babalık Davaları
26.000,00 TÜRK LİRASI
Nafaka Davası 21.500,00 TÜRK LİRASI
Evlat Edinme Davası 25.500,00 TÜRK LİRASI
Ailenin Korunmasına dair
6284 Sayılı Kanundan
Doğan Davalar
13.000,00 TÜRK LİRASI
Tenfiz Davası 32.000,00 TÜRK LİRASI

 

Avukat Ücret Teklifi

Aşağıda yer alan formu doldurduğunuz takdir de, yetkili Dereli Hukuk Bürosu avukatları sizi arayarak fiyatlandırma hakkında bilgi verecektir.

    Sorunuzu yazınız
    Ankara Dereli Avukatlık
    Merhaba. Ben Avukat Hüseyin Emre Dereli.
    Soru veya taleplerinizi buradan veya 0 (312) 260 06 06 numaralı telefon hattımızdan iletebilirsiniz.